Drabina aluminiowa rozstawna ze stopniami FORTE 2x6 stopni

Cena netto:

400,81 

Cena brutto:

493,00 
Ilość
wysyłka Dostępne (Realizacja do 14 dni)
KOSZTY I METODY DOSTAWY 

 

Koszty dostawy uzależnione są od wartości zamówienia oraz wybranej metody dostawy.

Wysyłki realizujemy za pośrednicywem firmy kurierskiej DPD (paczki do 30kg) oraz Pekaes (dłużyce oraz palety). Przybliżony czas dostawy przez spedytora to 24-48h w zależności od wybranej metody dostawy.
Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostepności produktu (informacja jest zamieszczona przy każdym produkcie) plus czas dostawy przez firmę kurierską.
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze bądź dużych gabarytach paczka może zostać dostarczona pod budynek znajdujący się w adresie dostawy.
Dla zamówień przekraczających kwotę 6500,00zł brutto dostawa jest GRATIS.
Dotawa na terenie Rzeszowa jest bezpłatna.
Dla zamówień na mniejszą kwotę obowiązuje cennik dostaw zgodnie z poniższą tabelą.
 

Wysyłki za pobraniem realizowane są do kwoty zakupu 1250,00zł brutto - nie licząc kosztów dostawy.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów w naszej siedzibie pod adresem:

Met-Baj Sp.J.   Rudna Mała 47H k/Rzeszowa - odbiór osobisty jest bezpłatny.

W celu odebrania osobiście towaru prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu odbioru poprzez e-mail: sklep@simpro.com.pl, lub pod numerem telefonu 506643698.

Pracujemy w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku.

 

ZWROTY (Odstapienie od umowy kupna-sprzedaży)

 

Kupujący konsument (osoba fizyczna) ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z § 9 Regulaminu.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, który znajdziesz Tutaj. Wypełniony formularz wraz z towarem na adres właściciela sklepu Internetowego albo złożenie go wraz z towarem w siedzinie firmy. Formularz mozna przesłać również na e-mail: sklep@simpro.com.pl lub faksem pod numer 17 85 52 739.

Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby:

MET-BAJ Spółka Jawna A.B. Żebrakowscy Rudna Mała 47H 36-060 Głogów Małopolski

Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie nie zmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być dobrze zabezpieczony. Konsument ponosi koszt za wysyłkę zwracanego towaru.

Po otrzymaniu zwracanych towarów, dokonane płatności zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta). W przypadku zwrotów w siedzibie firmy, zwrot zostanie zrealizowany natychmiast w postaci wypłaty gotówkowej, lub w przypadku braku gotówki zostanie zlecony przelew bankowy.


 

 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Wysokiej klasy drabiny FORTE o żółto-czarnej kolorystyce spełniają najbardziej rygorystyczne normy. Ich konstrukcja została opracowana we współpracy z profesjonalnymi klientami, tak aby zapewnić wysoką trwałość i niezawodność przy jednoczesnym zachowaniu możliwie najniższej wagi produktów.

Oferowane drabiny przystawne:
są lekkie i poręcznę
posiadają solidną i trwała kontrukcję
gumowe i trwałe stopki zabezpieczają przed poślizgiem
szczeble z obu stron drabiny

ilość stopni 2x6
nośność [kg] 150
długość [cm] 142
szerokość [cm] 48
zasięg pracy [cm] 310
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane