Regał zaczepowy malowany ciężki typ RPZ.300

Cena netto:

410,40 

Cena brutto:

504,79 
Wybierz Typ regału RPZ.C:
Ilość
wysyłka Dostępne (Realizacja do 5 dni)
KOSZTY I METODY DOSTAWY 

 

Koszty dostawy uzależnione są od wartości zamówienia oraz wybranej metody dostawy.

Wysyłki realizujemy za pośrednicywem firmy kurierskiej DPD (paczki do 30kg) oraz Pekaes (dłużyce oraz palety). Przybliżony czas dostawy przez spedytora to 24-48h w zależności od wybranej metody dostawy.
Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od dostepności produktu (informacja jest zamieszczona przy każdym produkcie) plus czas dostawy przez firmę kurierską.
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze bądź dużych gabarytach paczka może zostać dostarczona pod budynek znajdujący się w adresie dostawy.
Dla zamówień przekraczających kwotę 6500,00zł brutto dostawa jest GRATIS.
Dotawa na terenie Rzeszowa jest bezpłatna.
Dla zamówień na mniejszą kwotę obowiązuje cennik dostaw zgodnie z poniższą tabelą.
 

Wysyłki za pobraniem realizowane są do kwoty zakupu 1250,00zł brutto - nie licząc kosztów dostawy.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów w naszej siedzibie pod adresem:

Met-Baj Sp.J.   Rudna Mała 47H k/Rzeszowa - odbiór osobisty jest bezpłatny.

W celu odebrania osobiście towaru prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu odbioru poprzez e-mail: sklep@simpro.com.pl, lub pod numerem telefonu 506643698.

Pracujemy w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku.

 

ZWROTY (Odstapienie od umowy kupna-sprzedaży)

 

Kupujący konsument (osoba fizyczna) ma prawo odstąpić od umowy kupna-sprzedaży, bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru, zgodnie z § 9 Regulaminu.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć, poprzez wypełnienie odpowiedniego formularza, który znajdziesz Tutaj. Wypełniony formularz wraz z towarem na adres właściciela sklepu Internetowego albo złożenie go wraz z towarem w siedzinie firmy. Formularz mozna przesłać również na e-mail: sklep@simpro.com.pl lub faksem pod numer 17 85 52 739.

Zwracany towar prosimy odesłać na adres siedziby:

MET-BAJ Spółka Jawna A.B. Żebrakowscy Rudna Mała 47H 36-060 Głogów Małopolski

Zwrot, o którym mowa powyżej, dopuszczalny jest tylko w przypadku towaru w stanie nie zmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot może być dokonany w oryginalnym opakowaniu, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar powinien być dobrze zabezpieczony. Konsument ponosi koszt za wysyłkę zwracanego towaru.

Po otrzymaniu zwracanych towarów, dokonane płatności zostaną zwrócone niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Pieniądze zostaną zwrócone Kupującemu przelewem na wskazany w formularzu zwrotu numer rachunku bankowego (ewentualnie przekazem pocztowym albo w inny sposób na żądanie Klienta). W przypadku zwrotów w siedzibie firmy, zwrot zostanie zrealizowany natychmiast w postaci wypłaty gotówkowej, lub w przypadku braku gotówki zostanie zlecony przelew bankowy.


 

 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

System regałów zaczepowych z półkami jest jednym z najefektywniejszych, a jednocześnie niedrogich sposobów zagospodarowania przestrzeni. Specyfika systemu daje możliwość szybkiego i prostego montażu regałów oraz tworzenia szeregu układów konstrukcyjnych, które mają efektywne zastosowanie w różnego typu magazynach, sklepach oraz warsztatach.
Ciężkie regały zaczepowe charakteryzują się bardzo dużą nośnością, która wynika z zastosowania specjalnych wzmocnień konstrukcyjnych. Mimo to są one wciąż łatwe w montażu, z racji wykorzystania konstrukcji zaczepowej, która nie wymaga użycia śrub oraz nakrętek. Stelaż regału został wykonany z blachy malowanej proszkowo w kolorze standardowym - jasnym popielatym, półki wypełnione są gładką płytą wiórową.

To, co wyróżnia oferowane przez nas regały zaczepowe to:
• najwyższa jakość wykonania,
• łatwość i szybkość montażu półek,
• wysokie progi wytrzymałościowe konstrukcji,
• możliwość tworzenia dowolnych ciągów regałowych,
• wykonanie konstrukcji bez użycia złącz śrubowych.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane